O nás
Kontakty
Teorie
Často kladené otázky
Naše výrobky
 
PROFI CLASS E.LITE CLASS NET CLASS Hlavní stanice, modulátory Speciální nabídka Vyřazené
 
Nabídka našich partnerů
 
Kamery HDCVI Rekordéry HDCVI Satelitní antény Terr. zesilovače Konvertory Koaxiální kabely Účastnické zásuvky Konektory Pocínovaný plech
 
Návrh systému
Školení
Ke stažení
Média
Výstavy
Služby
Připojte se k nám
Ceník

Slovo úvodem

Společnost EMP-Centauri od svého založení v roce 1995 vyvíjí a vyrábí elektronická a elektrická zařízení. Produkty společnosti jsou určeny především k distribuci satelitních a pozemních televizních signálů, rozhlasu, dat a internetu.

Vyvinuté a vyráběné přístroje se liší od konkurenčních produktů jejich specifickým designem, který umožňuje uživateli přenášet data a signály přes jediný koaxiální kabel při zachování uživatelsky přívětivé ceny, což zjednodušuje požadavky na instalaci zařízení u zákazníka, šetří čas a práci při instalaci a nakonec poskytuje zákazníkovi vyšší přidanou hodnotu.

Výrobky společnosti jsou vyváženy do mnoha zemí světa, instalace s našimi výrobky lze nalézt v řadě budov v Evropě i ve světě. Náš tým staví na více než 20 letech zkušeností s vývojem a výrobou v tomto segmentu.

Díky tomu a naší jedinečné technologii můžeme zákazníkům nabídnout výrobky za přijatelnou cenu při zachování vysoké kvality a hodnoty.

Modulátor MOD3/1AER-18

Modulátor MOD3/1AER-18

Popis produktu:

Navržen pro převod oddělených audio a video komponentních signalů (z video kamery, VCR, satelitního přijímače, DVD přehrávače, atd.) na standardní TV signály v pásmu UHF, které mohou být zobrazeny na kterémkoliv běžném televizoru.
V éře nastupujícího digitálního vysílání ve formátu 4K může toto zařízení vypadat zastarale, nicméně naprostá většina televizních přijímačů stále obsahuje analogový tuner. Rovněž mnoho zařízení, např. bezpečnostní kamery, nabízí komponentní výstup.
Jelikož komponentní výstup není navržen k přenosu videa na velké vzdálenosti, je sada modulátorů nejlepším řešením pro sloučení několika zařízení vybavených tímto výstupem a přenos jejich video/audio signálů koaxiálním kabelem k více televizním přístrojům nebo jiným zařízením. Toto řešení je rovněž velmi levné a jejich instalace a konfigurace nevyžaduje zvláštní znalosti a dovednosti.
Velký 4-číslicový LED displej. Napájecí zdroj je součástí dodávky.
Zjistit více informací

poslední aktualizace: 22-01-2018

EVROPSKÁ UNIE

VÝVOJ PROTOTYPŮ PŘEPÍNAČE PRO PŘÍJEM A NÁSLEDNOU DISTRIBUCI SIGNÁLU PRO POZEMNÍ A SATELITNÍ TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ A DATOVÉHO SIGNÁLU

je spolufinancován Evropskou unií.

Rychlé kontakty

Prodejní oddělení:
Tel.: +420 376 323 813
E-mail: sales@emp-centauri.cz

Technická podpora:
Tel.: +420 376 323 853
E-mail: support@emp-centauri.cz

Potřebujete více možností?
Přejděte na stranu Kontakty

Vyhledat správný výrobek
Metoda 1:
Vložte označení výrobku
(jsou vyžadovány alespoň 3 znaky):
 
Metoda 2:
Vyberte kategorii výrobků:
 
Metoda 3:
Vyzkoušejte aplikaci Návrh systému
 

Přepnout na zobrazení pro mobily


© Copyright EMP-Centauri s.r.o. All rights reserved.    Webmaster: support@emp-centauri.cz   Background image: pixabay