Popis produktu:

PLC rozbočovač pro optická vlákna je optické výkonové zařízení používané pro dělení optického signálu v pasivních optických sítích EPON, BPON, GPON apod. Nabízí vysokou stabilitu a spolehlivost.
Rozbočovač je umístěn v plastové kazetové skřini z materiálu ABSa má jeden optický vstup a výstupy v rozsahu do 1×16 portů. Vstup i výstupy rozbočovače jsou tvořeny konektory SC/APC 8°.

Dokumenty ke stažení:
Získejte ceník

Popis

Technické specifikace:

Parametr Hodnota
Rozsah vlnových délek 1260-1650nm
Kompatibilní typy vláken G652, G653, G654, G655, G656, G657
Vložený útlum 13,3-13,9 dB
Útlum odrazu 50-55 dB
Směrovost 55 dB
Pracovní tepota -40 ~ +60°C
Teplotní stabilita (-40 ~ +60°C) 0,5 dB
Rozměry (L×W×H) 130×100×50mm