Popis produktu:

Optický rozbočovač PLC-A-1×2, 2 výstupy, Single mode, konektory SC/APC, útlum 4 dB

Dokumenty ke stažení:
Získejte ceník

Popis

Technické specifikace:

ParametrHodnota
Rozsah vlnových délek1260-1650nm
Kompatibilní typy vlákenG652, G653, G654, G655, G656, G657
Vložený útlum3,6-4,2 dB
Útlum odrazu50-55 dB
Směrovost55 dB
Pracovní tepota-40 ~ +60°C
Teplotní stabilita (-40 ~ +60°C)0,5 dB
Rozměry (L×W×H)130×100×25mm