Popis produktu:

OT9/1FEC-4 je převodník pozemního a 8 satelitních vstupů na optické vlákno (optický vysílač).
Napájení zajišťuje externí napájecí zdroj 12V, toto napětí je využito také pro napájení připojených Quattro LNB (Quad LNB nelze použít).
Pro jednovidové optické vlákno („Singlemode“).
Při přímém propojení opt. vysílače a přijímače na kratší vzdálenost bez optického útlumu (např. splitteru) doporučujeme vložit Optický útlum SC/APC Attenuator 3dB-6dB.

Dokumenty ke stažení:
Získejte ceník

Popis

Technické specifikace:

Parametr Hodnota
Vstupy 9 x F-konektor (8 x SAT, 1 x TERR)
Vstupy – kmitočtový rozsah SAT 950–2150 MHz, TERR 40–862 MHz
Maximální vstupní úroveň 85 dBuV
Výstupy 1 optický (SC/APC), single mode
Max. rozbočení 1:32
Optické vlnové délky 1270–1430 nm
Spotřeba 0.6 A (12 V DC) + LNBs
Rozměry (d,š,v) 18,5 x 14,5 x 9,0 cm
Teplotní rozsah -25 – +50 °C
Materiál pouzdra hliník

Příklady zapojení: